A A A

„Kopciuszek na wesoło” urzekł rodziny zastępcze

27 marca 2019 roku dzieci i młodzież z rodzin zastępczych pod opieką koordynatorów rodzin zastępczych uczestniczyła we wspólnym wyjściu do Młodzieżowego Domu Kultury na premierę spektaklu „Kopciuszek na wesoło”.
W sztuce zagrali aktorzy młodszej grupy Teatru Akcja działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury, którego opiekunem i reżyserem jest Małgorzata Wojciechowska. Młodzi aktorzy zostali nagrodzeni licznymi brawami oraz upominkami ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe. W imieniu starosty Wiesławy Pawłowskiej upominki wręczyła sekretarz Powiatu Inowrocławskiego Aleksandra Szubarga. Wspólne obchody Międzynarodowego Dnia Teatru zakończyły się słodkim poczęstunkiem w postaci tortu. Dzieci i młodzież z rodzin zastępczych w większości pierwszy raz uczestniczyła w premierze. Dzieci jak i ich opiekunowie byli pod wielkim wrażeniem gry aktorskiej obsady sztuki jak i pomysłem na przedstawienie w bardzo zabawny sposób znanej już historii.
„Kopciuchu, Kopciuchu! Masz pryszcza na uchu!" Jeśli chcecie zobaczyć, czy Kopciuszek naprawdę ma pryszcza na uchu lub czy wkłada gary do zmywary, bo się boi kary i chcecie wiedzieć, czy od Petroneli Książę dostał salmonelli, to przybywajcie do MDK-u – zachęcali organizatorzy.
My również zachęcamy, byliśmy i zostaliśmy oczarowani!

Kopciuszek na wesoło

Kopciuszek na wesoło

Kopciuszek na wesoło