A A A

Rodziny zastępcze w Warszawie

W dniu 3 grudnia 2016 roku podopieczni rodzin zastępczych naszego powiatu uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Pomysłodawcą i organizatorem wyjazdu było Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GESAL Eugeniusz Skoczyński z istotnym wkładem organizacyjnym Klubu Olimpijczyka Paragraf z Inowrocławia.
Wyjazd ten był zorganizowany w ramach prowadzonej od wielu lat przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GESAL Eugeniusz Skoczyński akcji pod nazwą „ GESAL WŚRÓD … ”. Akcja ta stworzona została w celu lepszej integracji na linii praktykant – szkoła – zakład pracy – opiekun- instytucja pomocy. Wycieczka pod hasłem „GESAL WŚRÓD OLIPIJCZYKÓW I STADIONU NARODOWEGO” był bardzo interesujący i obejmował:
  • wizytę w Centrali Polskiego Komitetu Olimpijskiego,
  • zwiedzanie Muzeum Sportu i Turystyki gdzie można było zapoznać się z dziejami sportu od antycznej Grecji poprzez narodziny nowożytnych Igrzysk Olimpijskich oraz początki sportu w Polsce do współczesności,
  • wizytę na Starym Mieście i w okolicach gdzie można było podziwiać Zamek Królewski, Kolumnę Króla Zygmunta III Wazy oraz Pałac Prezydencki,
  • zwiedzanie Stadionu Narodowego, gdzie można było poczuć się jak prawdziwy sportowiec odwiedzając płytę stadionu, szatnie reprezentacji Polski, salę konferencyjną, lożę VIP, a także trybuny na wielu poziomach.
Bardzo dziękujemy Przedsiębiorstwu Wielobranżowemu GESAL Eugeniusz Skoczyński za zaproszenie i możliwość odwiedzenia tak cennych miejsc i przeżycia wielu pozytywnych emocji.

Zapraszamy do galerii