A A A

Spotkanie kolędowe dla rodzin zastępczych

9 grudnia br. PCPR w Inowrocławiu zorganizowało spotkanie kolędowe dla rodzin zastępczych, które odbyło się w Restauracji Marianna w Inowrocławiu. W uroczystości uczestniczyło 39 rodzin zastępczych wraz z podopiecznymi, dyrektor PCPR- Rafał Walter oraz koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej.
Na samym początku Dyrektor powitał wszystkich uczestników spotkania, którzy licznie przybyli, aby w gronie rodzinnym zasiąść przy stole, na którym nie zabrakło tradycyjnych potraw wigilijnych. Podczas przemówienia Dyrektor złożył wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych pełnych życzliwości Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie.
Kolejnym punktem wigilijnego spotkania był występ dzieci z Przedszkola Muzyczna Kraina, które wystąpiły z przedstawieniem o Świętym Mikołaju. Po wieczerzy Wigilijnej przystąpiono do wspólnego kolędowania przy wsparciu Pana Krzysztofa Kosińskiego i Pani Alicji Łastowskiej. Choć do Świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze kilkanaście dni uczestnicy spotkania dzięki wspólnym życzeniom, kolędom i wigilijnym potrawom, mogli już dziś poczuć świąteczną atmosferę. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało drobny, słodki upominek.

Zapraszamy do galerii