A A A

Zaproszenie do projektu dla młodzieży z pieczy zastępczej

Szanowni Państwo,
Fundacja EY działa na rzecz dzieci i opiekunów z rodzinnej pieczy zastępczej już od prawie 20 lat. Jako partner merytoryczny wydarzenia, chcielibyśmy Państwu przedstawić projekt CEMS Chance. CEMS Chance to 4-dniowy cykl warsztatów, skierowany do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej czy zdrowotnej. Szczególnie zapraszamy do udziału w projekcie młodzież z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej. Podczas pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w licznych szkoleniach, warsztatach i panelach motywacyjnych, które mają na celu pomóc im m.in. w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej oraz zachęcić do samorozwoju. Najbliższa, XV już edycja projektu, odbędzie się w dniach terminie 4 – 7 grudnia 2018 r. r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Rekrutacja do projektu odbędzie się w dniach 27 października – 17 listopada poprzez formularz na stronie internetowej http://cemschance.pl/ (formularz: https://cemsclub.typeform.com/to/tNN9f7). Do udziału w czternastej edycji projektu pragniemy zaprosić 40 uczestników.. Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.
Organizatorem inicjatywy jest CEMS Club Warszawa, organizacja non-profit, działająca przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt z Koordynatorką rekrutacji najbliższej edycji -Magdaleną Kuczyńską
email: magdakuczynska.ccw@gmail.com
Tel. 662 576 921

Plakat projektu />