A A A

Zachęcamy do korzystania z usług elektronicznych

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, mając na uwadze bezpieczeństwo osób korzystających ze wsparcia PFRON, tutejsze Centrum zachęca do składania wniosków korzystając z usług elektronicznych, lub za pośrednictwem poczty.
Wnioski można pobrać z zakładki Wnioski wydrukować i wypełnić, a następnie przesłać pocztą na adres:
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Mątewska 17
88-100 Inowrocław
Zachęcamy także do składania wniosków za pośrednictwem Systemu Obsługi Wsparcia (SOW) w ramach dofinansowania do przedmiotów ortopedycznych oraz turnusów rehabilitacyjnych. Aby skutecznie załatwić sprawę w urzędzie przy wykorzystaniu usług elektronicznych opisanych wyżej, musisz potwierdzić swoją tożsamość, np. za pomocą profilu zaufanego. W przypadku gdy nie posiadasz profilu zaufanego, to korzystając z usług bankowości elektronicznej oferowanych przez Twój bank, możesz w prosty sposób taki profil założyć bez wychodzenia z domu, gdyż Twoja tożsamość została już zweryfikowana przez bank. W celu utworzenia profilu zaufanego po zalogowaniu się na stronie Twojego banku odszukaj sekcji dotyczącej zakładania takiego profilu.
Jednocześnie przypominamy, iż wnioski w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd” przyjmowane są za pośrednictwem SOW już od 1 marca 2020 r.
W przypadku gdy zaobserwowałeś u siebie objawy wskazujące na zarażenie koronawirusem zadzwoń na infolinię 800 190 590.
Dowiedz się więcej o koronawirusie: Koronawirus: informacje i zalecenia Co musisz wiedzieć o koronawirusie?