W dniu 21 listopada 2022 roku obchodzono w całej Polsce Dzień Pracownika Socjalnego. Tego dnia w Domu Pomocy Społecznej w Warzynie odbyło się spotkanie dla wszystkich pracowników Domu.

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego do Domu Pomocy Społecznej w Tarnówku przyjechali uczniowie z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej w Rusinowie z występem słowno-muzycznym. W imieniu społeczności szkolnej złożyli życzenia wszystkim pracownikom Domu oraz wręczyli kwiaty.

21 listopada 2022 r. w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.

Zespół Centrum Diagnozy i Terapii FASD serdecznie zaprasza do udziału w konferencji pt. „Jak pomagać dziecku z zaburzonymi więziami i traumą wczesnodziecięcą?”, która odbędzie się w Toruniu w piątek, 9. grudnia 2022 roku w godzinach 11.30-15.30.

W dniach od 14 do 17 listopada 2022 r. uczniowie klas V a i b, VI a i b oraz VII a ze Szkoły Podstawowej Nr 14 w Inowrocławiu przyłączyli się do akcji grabienia liści zorganizowanej na terenie Domu.

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Parchaniu wzięli udział w zorganizowanym z lokalną Szkołą Podstawową przemarszu pod mieszczący się w centrum Parchania obelisk Władysława Sikorskiego, gdzie złożono kwiaty i wspólnie odśpiewano hymn Polski.