„Znów Jesteśmy Razem”  - pod takim hasłem, w dniu 31 sierpnia 2022 roku, w Domu Pomocy Społecznej w Warzynie odbył się piknik integracyjny z udziałem ŚDS w Gniewkowie, DPS w Tarnówku, DPS w Siemionkach, DPS w Inowrocławiu oraz DPS w Warzynie. W spotkaniu uczestniczył także dyrektor DPS w Ludzisku. Organizatorzy imprezy, zapraszając do udziału w pikniku, nie ukrywali, że wśród Gości bardzo mile będą widziane Panie. Dobrze, że tak się stało.

Bardzo szybko, tuż po oficjalnym rozpoczęciu, zaproszone Mieszkanki i Uczestniczki porwały Panów z DPS w Warzynie do tańca na murawie boiska. Była to pierwsza, długo oczekiwana, taneczna impreza po covidowej przerwie w naszym środowisku.

Wiele radości przysporzyła uczestnikom pikniku możliwość bezpośredniej rywalizacji w sportowej ofercie. Brano liczny udział w łowieniu rybek na sucho, rzutach na jeża, w drużynowym przeciąganiu liny i piłce kocowej. Każdy z obecnych na boisku mógł przyczynić się do stworzenia okolicznościowego banneru imprezy pod hasłem „Znów Jesteśmy Razem”. Niektórzy skorzystali z możliwości pośpiewania w pojedynkę, w duetach lub grupie.

Przy smacznym poczęstunku, przyjemnej muzyce i ładnej pogodzie zabawa szybko dobiegła końca. Podsumowaniem całości były drużynowe dyplomy z podziękowaniem za aktywny udział w pikniku i drobne upominki dla osób i drużyn, które wyróżniły się podczas sportowych zmagań. Uczestnicy, z uśmiechem na twarzach i z zadowoleni z faktu, że znów byliśmy razem, po serdecznych pożegnaniach, wrócili do macierzystych placówek.

Piknik w Warzynie
Piknik w Warzynie
Piknik w Warzynie
Piknik w Warzynie
Piknik w Warzynie
Piknik w Warzynie
Piknik w Warzynie
Piknik w Warzynie